I'm advised I could have over I would like, My response is I prefer to have enough for 3 a long time than not have plenty of to complete one yr.I might purchase far more should they have been true cheap. I don't Are living far from the mill and they provide them immediate for $198/ton. but I may get Hardwood heat, green label ligs, and AWF for $200